Richter Gedeon Nyrt.

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

A Richter Gedeon

K+F Projektmenedzser

munkatársat keres.

Feladatok

  • Biotechnológiai fejlesztési projektek keresztfunkcionális vezetése
  • Releváns funkciók azonosítása, projekt szervezet felépítése, projekt célkitűzések közvetítése, projekt vezetése a teljes projekt cikluson keresztül projekt indítástól, projekt lezárásig
  • Optimális projektstratégia kialakítása és végrehajtatása gazdasági megfontolások figyelembevételével
  • Az egyes projektek sikerét befolyásoló lehetőségek és kockázatok feltárása, illetve menedzselése
  • Döntés előkészítés és riportálás a felsőszintű vezetés számára
  • Kapcsolattartás és tárgyalás az üzleti partnerekkel

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Természettudományos vagy közgazdász végzettség
  • 3+ év gyógyszeriparban szerzett PM tapasztalat
  • Projektmenedzsment skillek: technikai képességek, humán képességek és projektképességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kooperációban való jártasság
  • Megoldásfókuszú gondolkodás, jó döntésképesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Minőségorientált szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Egyedülálló lehetőség az önálló munkavégzésre nemzetközi környezetben
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Széleskörű juttatási csomag

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.