Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük rátermett és tapasztalt projektasszisztensünket, aki helyi és a nemzetközi projektjeink támogatását is kézben tudja tartani.

Csatlakozz Te is az AVL magyarországi kutató-fejlesztő csapatához Kecskeméten!

K+F projektasszisztens

Kecskemét

Feladatok:

  • A helyi és nemzetközi K+F projektek lebonyolításának napi, operatív támogatása
  • Határidők és költségek tervezése, nyilvántartása és dokumentálása
  • Prezentációk, kimutatások készítése magyar és idegen nyelven
  • Időpont egyeztetések, szakmai tréningek, hivatalos bel- és külföldi utazások szervezése

Ha mindehhez:

  • Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben, lehetőleg nemzetközi környezetben,
  • Rendelkezel legalább BA gazdasági és/vagy management végzettséggel,
  • Min. B2 szintű a német- és/vagy angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztosan kezeled  MS Word, Excel, Powerpoint, MS Project programokat,
  • Kezdeményező és felelősségteljes személyiség vagy
  • Nem okoz gondot a priorizálás, kiváló szervezési képességekkel bírsz,
  • Szereted és megszoktad a nemzetközi munkakörnyezetet és az üzleti gondolkodástól sem idegenkedsz,

    Akkor Téged keresünk!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.
A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.
Hamarosan fevesszük veled a kapcsolatot!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: K+F projektasszisztens
  • Rövid pozíció név: Projektasszisztens
  • Hirdető cég: AVL AUTÓKUT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: A helyi és nemzetközi K+F projektek lebonyolításának napi, operatív támogatása Határidők és költségek tervezése, nyilvántartása és dokumentálása Prezentációk, kimutatások készítése magyar és idegen nyelven Időpont egyeztetések, szakmai tréningek, hivatalos bel- és külföldi utazások szervezése
  • Elvárások: Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben, lehetőleg nemzetközi környezetben, Rendelkezel legalább BA gazdasági és/vagy management végzettséggel, Min. B2 szintű a német- és/vagy angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt Magabiztosan kezeled  MS Word, Excel, Powerpoint, MS Project programokat, Kezdeményező és felelősségteljes személyiség vagy Nem okoz gondot a priorizálás, kiváló szervezési képességekkel bírsz, Szereted és megszoktad a nemzetközi munkakörnyezetet és az üzleti gondolkodástól sem idegenkedsz,Akkor Téged keresünk!
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-15
Állás, munka még: AVL AUTÓKUT Kft.>