Mi - itt a Telenornál – elhivatottan végezzük munkánkat, úgy, hogy közben egy energikus, lelkes csapat tagjai vagyunk, ahol a jó hangulat segíti feladataink elvégzését. Fedezd fel a benned rejlő lehetőségeket csapatunk részeként! Jelentkezz hozzánk az újonnan meghirdetett:

Jutalék Szakértő

pozíciónkra

Feladataid lesznek:

  • Telesales és telefonos ügyfélszolgálat havi elszámolása;
  • Telesales és telefonos ügyfélszolgálat szabályzatainak kezelése, frissítése;
  • Új jutalék logika kialakításában való aktív részvétel;
  • Egyéb partneri elszámolások ellenőrzése;
  • Menedzsment riportok, dashboardok készítése;
  • Napi egyeztetések a társterületekkel a kampányok és versenyek jutalékának kialakításához;
  • Egyéb ad-hoc elemzések elvégzése.

Jelentkezz hozzánk, ha ezekből minél több igaz Rád:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van;
  • Magasszintű Excel és Office tudással rendelkezel;
  • Jó elemző és probléma-megoldó készséged van;
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez;
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési készséggel rendelkezel;
  • Fontos neked, hogy munkádnak van eredménye, hozzájárulhatsz a cég sikeréhez.

Előnyt jelent:

  • ha van telekommunikációs tapasztalatod.

Miért válassz minket?

    Az iparágunkban egymást érik a mobiltechnológiai és digitális újítások, ami az egyéni fejlődés és inspiráció kimeríthetetlen tárháza. Ami alap: teljesítményarányos bónusz és évi bruttó 700 ezer forint értékű juttatáscsomag. Az természetes, hogy céges laptopot, céges mobilt kapsz korlátlan nettel, sőt családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk. Bár keményen dolgozunk, a rugalmas munkavégzést és az otthoni munkavégzést is támogatjuk.

    Emellett munkád hatalmas hatással lesz cégünk sikerére, hiszen a csapaton belül kialakított logika növeli az értékesítéseket.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökbálint