Junior villamosmérnök (4-10-39834/PR)

  • Feladatok:
    • Frissen diplomáztál de még nincs konkrét elképzelésed, hogy mivel is szeretnél foglalkozni?
      Don’t worry! Tudunk egy jó megoldást:

      JUNIOR VILLAMOSMÉRNÖKÖT keres egy ipar 4.0-ás modern berendezésekkel működő partnerünk, akiket a Covid nem szorongatott meg. Bizony!

      Ez vár Rád: ultramodern, magasan automatizált gyártási környezet, ipar 4.0, nemzetközi csapat, stabil háttér

      Ez lesz a feladatod:
      - gyártógépek preventív és eseti karbantartása,
      - technikus és más, karbantartásási területen dolgozó mérnökökkel való együttműködés, hogy minden a lehető leggördülékenyebben menjen a gyártásban,
      - Siemens PLC-ben hibafeltárás, programmódosítás,
      - automatizálás támogatása,
      - karbantartási stratégia megalkotásának segítése,
      - a termelés során felmerülő problémák feltárása, azok megoldásán való ötletelés szintén a mindennapok részét képezik majd.

  • Elvárások:
    • Jó eséllyel pályázhatsz a pozícióra ha:

      - villamosmérnök/mechatronikai mérnök diplomával rendelkezel,
      - kommunikációképes az angol nyelvtudásod (azaz akár egy angol nyelvű interjút is tudnál vállalni, nyugi-nyugi, azért nem tárgyalási szintet várnak el, a lényeg hogy megértesd magad, mivel lesznek külföldi kollégáid is),
      - érdekel a Siemens PLC és az automatizálás,
      - ambiciózus vagy, lelkes és törekszel a fejlődésre.

      Várjuk jelentkezésed akár teljesen pályakezdő vagy, akár van már pár hónapnyi tapasztalatod a munkaerőpiacon!

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Mit kapsz a felsoroltakért cserébe?

      - tisztán láthatod az előtted álló karrier utad a cégnél
      - folyamatos támogatást, belsős tréningeket
      - rugalmas munkaidőt (törzsidő: 10:00-14:00)
      - költözés esetén albérlet támogatást, ingázás esetén céges buszjáratot biztosítanak (Budapestről és a környező településekről), illetve ha inkább kocsiba pattannál, akkor 25 Ft/km-rel támogatják a költségeket
      - helyi meleg étkezési lehetőséget, ráadásul 2 fogásos, választható menüvel
      - a cafeteria mellett év közben és év végén is gazdagodhatsz némi bónusszal

      3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezned:

      - Hasznos tanácsokkal látunk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)

  • Orientáció:
    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Villamosmérnök

  • Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

  • Fizetés:
  • versenyképes