Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. debreceni irodájába keresünk új munkatársat egy smart megoldásokkal kapcsolatos projekt műszaki támogatására:

Junior villamosmérnök (67501)

Feladatok:

  • Kivitelei tervezés eljárási szabályainak ismerete
  • A kiviteli tervezéshez szükséges Műszaki kézikönyvek, vonatkozó szabványok, munkavédelmi előírások, típustervek, technológiai utasítások, rendeletek elsajátítása
  • Kiviteli tervzsűriken, energia zsűriken való részvétel
  • Az elkészített kiviteli tervek megvalósításának nyomonkövetése
  • Hálózati fejlesztési, beruházási, üzemeltetési tevékenység ismerete
  • DSO szervezeti egységeinek a működésének a megismerése
  • EU-s Smart projekt műszaki feladatainak ellátása, teljes munkaidőben

Elvárások:

  • Két évnél nem régebbi villamosmérnöki végzettség
  • MS Office ismeret
  • Középszintű angol nyelvtudás

Információ

Referencia szám: 67501

Munkavégzés helye: Debrecen

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior villamosmérnök (67501)
  • Hirdető cég: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Kivitelei tervezés eljárási szabályainak ismerete A kiviteli tervezéshez szükséges Műszaki kézikönyvek, vonatkozó szabványok, munkavédelmi előírások, típustervek, technológiai utasítások, rendeletek elsajátítása Kiviteli tervzsűriken, energia zsűriken való részvétel Az elkészített kiviteli tervek megvalósításának nyomonkövetése Hálózati fejlesztési, beruházási, üzemeltetési tevékenység ismerete DSO szervezeti egységeinek a működésének a megismerése EU-s Smart projekt műszaki feladatainak ellátása, teljes munkaidőben
  • Elvárások: Két évnél nem régebbi villamosmérnöki végzettség MS Office ismeret Középszintű angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.10