Junior villamosmérnök kollégát keresünk pécsi, vagy nagykanizsai, vagy kaposvári, vagy szekszárdi munkavégzéssel

Junior villamosmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagyvállalati kultúra és LEAN ismeretek elsajátítása
  • Multinacionális környezetben alkalmazott technológiák, munkavégzési, munkavédelmi szabályok megismerése
  • Hosszútávú projekt feladatokban való részvétel
  • Kiviteli tervezés és a hozzá kapcsolódó műszaki előírások, AutoCad ismeretek elsajátítása, kiviteli tervek készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség, 2 évnél nem régebbi diploma vagy abszolutórium (nyelvvizsga folyamatban)
  • Légy fiatalos, lendületes
  • Szeress csapatban dolgozni, utazni
  • Mivel sokat utazunk előnyt jelent, ha van „B” kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményedet, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Cafeteria keretet, amelyet Te magad állíthatsz össze
  • Modern munkaeszközöket:
  • notebook,
  • céges mobiltelefon és előfizetés, melyben lehetőség van családtagok bevonására,
  • öt évnél fiatalabb céges gépjárműflotta
  • Fiatal, lendületes, kreatív szakmai csapatot
  • mindig vidám irodai hangulat
  • korlátlan kávé fogyasztás,
  • Karrierlehetőségeket az E.ON magyarországi és nemzetközi cégcsoportjában
  • Albérleti támogatást, ha több mint 100km-ről kell költöznöd

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Miért válaszd az E.ON-t? A cégcsoport fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatás. Ha jelentkezel akkor különleges munka-tapasztalat szerzési (képzési) lehetőséget kínálunk. A programban résztvevőket teljes munkaidőben foglalkoztatjuk 2 éves határozott, azt követően határozatlan hazai vagy nemzetközi szerződéssel. Jelentkezésedet az ország bármely pontjáról várjuk! Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs / Nagykanizsa / Kaposvár / Szekszárd

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.