Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban.
A cégcsoport több mint 5000 főt foglalkoztató magyarországi vállalata autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozik. Termékei között találhatóak különböző rendszervezérlő egységek, illetve a közös nyomócsöves rendszer elemei.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. székesfehérvári csapatába keres

JUNIOR VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkatársat

FELADATOK:

  • A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása korszerű módszerek alkalmazásával
  • Sori auditok szervezése, támogatása
  • Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása
  • A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése
  • Mérési adatok összegyűjtése, analizálása
  • Javítási és megelőzési javaslatok készítése
  • Új termékek/projektek bevezetésének kommunikálása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése, első minták értékelése
  • Javítási/megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata
  • Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé
  • Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé. Prezentációk tartása a felső vezetés, illetve a vevők számára

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes, aktív angolnyelv - tudás szóban és írásban egyaránt
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú üzleti gondolkodás
  • Határozott, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is
  • Önálló és együttműködő munkastílus, precizitás, felelősségtudat, kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
  • Féléves bónusz
  • Színes, változatos munka
  • Utazási lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior vevői minőségbiztosítási mérnök
  • Rövid pozíció név: Vevői minőségbiztosítási mérnök
  • Hirdető cég: Denso Gyártó Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása korszerű módszerek alkalmazásával Sori auditok szervezése, támogatása Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése Mérési adatok összegyűjtése, analizálása Javítási és megelőzési javaslatok készítése Új termékek/projektek bevezetésének kommunikálása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése, első minták értékelése Javítási/megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé. Prezentációk tartása a felső vezetés, illetve a vevők számára
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előnyt jelent) Tárgyalóképes, aktív angolnyelv - tudás szóban és írásban egyaránt Ms Office felhasználói szintű ismerete Ügyfélközpontú üzleti gondolkodás Határozott, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is Önálló és együttműködő munkastílus, precizitás, felelősségtudat, kreativitás Jó kommunikációs készség Utazási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Denso Gyártó Magyarország Kft.>