OTP Bank Vállalati Igazgatóság Értékesítés támogatási és Üzletfejlesztési Főosztálya

Junior Vállalati Kontrolling szakértő

keres.

Feladatok:

  • Vállalati értékesítési csatornák értékesítési teljesítmények alakulásának nyomon követése, a teljesítményt befolyásoló okok, körülmények feltárása.
  • A teljesítménymérési és ösztönzési folyamat támogatása, fiókhálózati célmegállapodások kiírása, rögzítése és visszamérése.
  • Ágazat specifikus és versenytársi elemzések, kalkulációk készítése rendszeres és ad hoc jelleggel.
  • Elemzések, publikációk és prezentációk készítése a menedzsment részére, üzleti döntések meghozatalának elősegítéséhez rendszeres és ad hoc jelleggel.
  • Részvétel akciótervek indításában: célcsoport meghatározása, leválogatások készítése, sikerességének visszamérésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Alapvető vállalati pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Microsoft Excel és PowerPoint szoftverek haladó szintű ismerete;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló elemző képesség
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Informatikai szakirányú gazdasági végzettség
  • (Gazdaságinformatikus, Pénzügyi informatika)
  • Banknál, biztosítónál értékesítés támogatási vagy CRM területen szerzett tapasztalat
  • SQL adatbázis-kezelési gyakorlat
  • Microsoft üzleti intelligencia eszközök ismerete (PowerBI, PowerPivot)
  • SAP, SAS, Oracle vagy egyéb jelentéskészítési és adat-vizualizációs eszközök ismerete
  • VBA programozási ismeretek
  • Think-cell szoftver ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.