Junior Üzleti Intelligencia/ Üzleti Folyamat Automatizálási Tanácsadó

KPMG TANÁCSADÓ KFT.

Budapest

Elvárt technológiák
WINDOWS MICROSOFT OFFICE WORD POWERPOINT VBA SQL MYSQL BI ERP DYNAMICS SAP SERVICENOW OUTLOOK
Módszertanok és szoftverek
Microsoft office Excel Power bi

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • informatikai és közgazdasági területeken végezted vagy végzed tanulmányaidat (nem feltétel az informatikai végzettség, azonban a megfelelő jelölt rendkívül erős informatikai érdeklődéssel rendelkezik),
  • már van minimum 0-2 év tapasztalatod hasonló munkakörben,
  • magyarul és angolul is magabiztosan kommunikálsz, írásban és szóban,
  • jártas vagy üzleti folyamatokban és fogalmakban,
  • haladó szintű ismereted van a Microsoft Windows adminisztráció és Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) termékcsaládban,
  • haladó szinten vagy összetett Microsoft Excel programozásban (VBA),
  • ismersz legalább egy adatbázis technológiát (pl. Microsoft T-SQL, MySQL),
  • előnyt jelent, ha ismered az üzleti intelligencia technológiákat és folyamatokat (pl. QlikView, Microsoft Power BI) valamint ERP rendszereket (pl. Microsoft Dynamics NAV, SAP),
  • előnyt jelent, ha ismersz ún. Robotic Process Automation technológiákat (pl. Blue Prism, UiPath, Microsoft Power Automate),
  • előnyt jelent, ha ismersz ún. low-coding alkalmazás fejlesztési technológiákat (pl. Micorosft Power Apps, Outsystems, ServiceNow, Pega).

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • technológiai megvalósítási projektekben: folyamat felmérésben, elemzésben, technológiai megoldás fejlesztésben, dokumentálásban és tesztelésben,
  • kutatási és elemzési feladatok elvégzésében különböző technológiák vonatkozásában,
  • nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartásban,
  • a projektmenedzserek munkájának támogatásában, a projektekhez kapcsolódó tervezési, szervezési, ellenőrzési, riportálási feladatok támogatásában.

Mit ajánlunk számodra?

  • Kihívásokkal teli munkát egy fiatalos, motivált Technology Enablement csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Budapest