STAFF HOUSE ZRT.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő-, egyedülálló szolgáltatást nyújtó-, piacvezető cég szakértői csapatában dolgozni? Munkaerő szálláshely-szolgáltatás profillal, több mint 12 éves múlttal rendelkező cégünk Junior üzletfejlesztő kollégát keres.

Új kollégánknak kulcsfontosságú szerepe lesz abban, hogy dinamikusan fejlődő cégünk stratégiáját követve támogassa Senior üzletfejlesztőink munkáját, ezzel teljeskörű betekintést nyerve az üzletfejlesztői feladatokba.

Ha szeretnéd elsajátítani Senior üzletfejlesztőinktől az üzletfejlesztői munka csínját-bínját, és rövid távú karriercéljaid között szerepel a szakmai fejlődés és előmenetel, akkor téged keresünk!

Junior üzletfejlesztő

Feladataid:

    • A Staff house Zrt. üzletfejlesztői csapatának támogatása
    • Közreműködés értékesítési projektekben:
      • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális hazai partnerek (elsősorban gyártó cégek) felkutatása
      • Hideghívások
      • Lead-management
      • Személyes ügyféltalálkozók leszervezése Senior üzletfejlesztőink részére
      • Előzetes igényfelmérés
      • Árajánlat készítés
      • Aktív közreműködés szerződéskötési folyamatokban
    • Részvétel munkavállalói szálláshelynek alkalmas ingatlanok felkutatásában:
      • Bérleti szerződések megkötését támogató közreműködés
    • Folyamatos adatbázis-építés, kezelés és karbantartás CRM rendszerünkben
    • Piackutatások megvalósítása
    • Riportok és kimutatások készítése
    • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • 1-2 év munkatapasztalat (hasonló területen szerzett előny)
  • Érettségi bizonyítvány (felsőfokú végzettség előny)
  • Értékesítési szemlélet, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Vállalkozó szemlélet, eredményorientált hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás (kommunikációs szintű nyelvtudás előny)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Az ideális jelölt személyes tulajdonságai:

  • Jó fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Határozott és meggyőző kiállás
  • Proaktív hozzáállás
  • Nyitottság új információk megszerzésére
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Stabil vállalati háttér, lelkes szakértő csapat
  • Szerteágazó, komplex feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rövid távú, gyors előmeneteli lehetőség
  • Laptop, mobil telefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldj fényképes önéletrajzot bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!