BUDAPESTI SZABADKIKÖTŐ LOGISZTIKAI ZRT.

A Budapesti Szabadkikötő Logisztikai Zrt. keresi kereskedelmi területre

Junior üzletfejlesztőjét!

Feladatok:

  • az ipari park fejlesztés során megépítésre kerülő ingatlanok értékesítése
  • piackutatási feladatok ellátása
  • potenciális bérlők felkutatása, fejlesztési lehetőségek bemutatása
  • bérleti ajánlatok kidolgozása, részvétel a bérleti szerződések előkészítésében
  • folyamatos bérlői kapcsolattartást személyesen és telefonon
  • ügynökségekkel való kapcsolattartást
  • társterületekkel való folyamatos együttműködést különös tekintettel a műszaki, valamint az üzemeltetési területre
  • marketing tevékenység támogatása
  • hazai és nemzetközi piac figyelése trendek meghatározása

Szakmai elvárások:

  • Középfokú illetve felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 éves hasonló/ipari szektorban szerzett releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

  • műszaki terület iránti érdeklődés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • a munkavégzéshez céges autót illetve üzemanyag támogatást biztosítunk
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • változatos, sokoldalú, felelősségteljes munka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest