Pályakezdő munkatársat keresünk

Junior Trader

pozícióba!

    Érdeklődsz az agrárbusiness és az árutőzsde iránt? Hajt a tudás megszerzése utáni vágy? Szereted önállóan megoldani a rád kiszabott feladatokat és mindent megteszel, hogy ezt sikerre vidd? Fontos számodra, hogy felelősségteljes és komplex, gyors gondolkodást igénylő munkát végezhess? Szeretnél karriert befutni egy amerikai multinacionális nagyvállalatnál?

    Ha a válaszod a fenti kérdésekre IGEN, akkor könnyen lehet, hogy Te vagy az a tehetség, akit keresünk!

Miért is izgalmas a Junior Trader pozíció?

  • Egy összetett feladatkör, ahol idővel a teljes értékláncot átláthatod a termőföldtől a szupermarketek polcáig
  • Értékes és értékálló tudást szerezhetsz
  • Elemezhetsz, megtanulhatsz árazni a világpiaci standard-ek alapján
  • Valódi felelősség hárul rád, konkrét fizikai gyártási folyamattal a háttérben
  • Napi szinten fogod használni az angolt, ugyanis hazai és nemzetközi piacokra is dolgozunk
  • Olyan tapasztalt szakmai vezetőkkel dolgozhatsz együtt, akik a tudásukat szívesen adják tovább

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A pozícióhoz kapcsolódó ismeretek elsajátítását követően:
  • Kereskedelmi, kockázatkezelési, beszerzési és értékesítési feladatok ellátása
  • Napi árkalkulációk és eredménykalkulációk készítése, optimalizálás
  • Heti/havi jelentések, rövid piacelemzések készítése, ezáltal szoros együttműködés az európai terméklánccal
  • A szerződési és logisztikai háttér átlátása helyi és európai piacon egyaránt
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül számos részleggel, valamint a vállalat fontos kereskedelmi partnereivel
  • Részvétel a stratégiaépítésben, innovációs projektekben, szakmai rendezvényeken és kiállításokon

Te vagy a mi emberünk, ha igazak Rád az alábbiak:

  • Felsőfokú gazdasági vagy agrármérnök végzettséggel rendelkezel (még jobb, ha tanulmányaid/gyakorlatod egy részét külföldön töltötted!)
  • Pályakezdő vagy, esetleg néhány éves szakmai tapasztalatot szereztél hasonló területen
  • Folyékonyan, aktív felsőfokon beszélsz angolul (előny, ha németül is)
  • Logikus, analitikus gondolkodással képes vagy összetett problémák kezelésére
  • Érdeklődsz a mezőgazdaság iránt, esetleg ilyen vonatkozású háttérrel rendelkezel
  • Proaktív, innovatív a hozzáállásod, és tudod kezelni, ha nyomás alatt kell dolgoznod

Mire számíthatsz a Bunge részéről, ha Te leszel a befutó?

  • Széles körű juttatási csomag, versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, nemzetközi perspektíva utazási lehetőséggel
  • Modern, barátságos munkakörnyezet egy jól megközelíthető irodában
  • Tapasztalt, jó hangulatú, fiatalokból álló csapat
  • Folyamatos szakmai támogatás egy dinamikusan fejlődő üzletágban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.