BAKI AGROCENTRUM KFT.
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR TRADER

Feladatok:

  • Nemzetközi gabonapiaci trendek követése, analizálása, napi kereskedelmi stratégia előkészítése
  • Árutőzsdék, deviza piacok folyamatos követése,
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi gabona vevőkkel, brókerekkel
  • Napi árak kialakítása és egyedi ajánlatok készítése a területi képviselők számára
  • Vételi és eladási rendelésállományok valós idejű nyomon követése, pozíciók kezelése
  • A megkötött üzletek logisztikai tervezésben való aktív részvétel
  • Piac elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy agrár területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma
  • Kereskedelmi érzék, jó elemző készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ambiciózus, tanulni akaró személyiség
  • Megbízhatóság, magas stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • aktív angol nyelvtudás
  • mezőgazdasági /kereskedelmi területen szerzet tapasztalat
  • árutőzsde, külkereskedelmi ismeret
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fejlődési és előrelépési lehetőség egy stabil, hosszútávra építkező magyar vállalatnál
  • tapasztalt kollégák segítségével történő betanítás
  • modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem és cafeteria rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Üzletfejlesztő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bak, Válicka utca 8.