Junior tesztelő

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.
A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • agilis szoftverfejlesztésben és tervezésben való részvétel,
  • manuális tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása,
  • hardware tesztek elvégzése,
  • integrációs tesztek végrehajtása,
  • teszteredmények kiértékelése,
  • tesztelést érintő dokumentáció elkészítése,
  • hibajegyek kezelése,
  • szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival, programozókkal és termékmenedzserekkel.

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja,
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését,
  • nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt,
  • önállóságot,
  • változatos munkát,
  • hosszú távú együttműködést,
  • teljesítményt elismerő bérezést.

Elvárások:

  • releváns, szakirányú végzettséggel rendelkezik,
  • aktív az angol nyelvtudása (ezt főként írásban kell majd használnod),
  • minőségorientált szemlélete van,
  • analitikus a gondolkodásmódja, pontos, precíz, alapos és igényes a munkájára,
  • jól kommunikál és szeret problémákat megoldani,
  • nem ijed meg, ha csavarhúzót kell fognia.

Munkavégzés helye:

Budapest

Előny:

  • ISTQB FL/CTFL vizsga,
  • tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat,
  • orvosbiológia iránti érdeklődés,
  • hardver és/vagy szoftver tesztelői tapasztalat,
  • valamely programozási nyelv ismerete (script nyelvek),
  • legalább egy szoftverfejlesztési módszertan ismerete (pl: SCRUM),
  • hibakövető rendszer ismerete (JIRA),
  • adatbázis ismeretek,
  • verziókövető rendszer ismerete (SVN, GIT, ClearCase…).

Ismerj meg minket személyesen!
Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!
Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül, 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod:

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.