Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk

Junior tervezőmérnök-technológus

(DEKRA2377)

munkatársat .

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • CAD / 3D tervezőprogram professzionális ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Rugalmasság, precizitás
  • Motivált, céltudatos személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 0-1 éves tapasztalat
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Előnyt jelent:

  • Műszaki rajzolás területén szerzett autóipari tapasztalat

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Gyártóeszközök tervezése 3 D tervező programban
  • Alkatrészek tervezése, továbbfejlesztése, módosítása
  • Közreműködés a gyártási dokumentáció elkészítésében
  • Darabjegyzékek, művelettervek készítése
  • Gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása, fejlesztése
  • Termékfejlesztési javaslatok készítése
  • Beszerzéssel és a gyártással történő szoros kapcsolattartás

Amit megbízónk kínál:

  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Hosszú távú lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés, bónusz

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

(Kecskeméttől 16 km-re)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével.

A LEVÉL TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior tervezőmérnök-technológus (DEKRA2377)
  • Hirdető cég: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Feladatok: Gyártóeszközök tervezése 3 D tervező programban Alkatrészek tervezése, továbbfejlesztése, módosítása Közreműködés a gyártási dokumentáció elkészítésében Darabjegyzékek, művelettervek készítése Gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása, fejlesztése Termékfejlesztési javaslatok készítése Beszerzéssel és a gyártással történő szoros kapcsolattartás
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség CAD / 3D tervezőprogram professzionális ismerete Angol vagy német nyelvtudás előny Rugalmasság, precizitás Motivált, céltudatos személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek 0-1 éves tapasztalat PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-20