STS GROUP (STS SERVICE KFT.)
  • STS Group Magyarország legnagyobb megújuló energetikával foglalkozó mérnök Irodája, budapesti kirendeltségére keres Junior Tervező kollégát / kolleginát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Junior tervezőmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • helyszíni felmérések készítése
      • napelemes és egyéb villamos létesítmények tervezése,
      • nyomvonalas létesítmények, tervezési folyamataiban való részvétel
      • napelemes és nyomvonalas projektek műszaki dokumentálása, megvalósulási tervek készítése
      • napelemes és nyomvonalas rendszerek kiviteli tervezésében való segédkezés, projekttervek készítése
      • vezető támogató jelentések és beszámolók készítése
      • berendezés értékelés, kapcsolattartás gyártókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum BSc villamosmérnök végzettség (villamos, illetve energetikai mérnök szakirány)
      • AUTOCAD program felhasználói szintű ismerete
      • megújuló energetikai megoldások iránti elhivatottság
      • jó kommunikációs és koordinációs készség
      • jó problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés
      • precíz, önálló munkavégzés
      • magas szintű MS Office ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • azonnali kezdés
      • napelemes tervezésben szerzett tapasztalat
      • középfokú angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos csapat
      • Hosszútávú munkalehetőség
      • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1012 Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    230 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    Fényképes önéletrajz