Adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló pozícióban (területi képviselő) szerzett munkatapasztalat
  • Munkavégzés helye szerinti lakhely, tartózkodási hely előny
  • B kategóriás vezetői engedély (jogosítvány)
  • Saját gépjármű használata (próbaidő alatt üzemanyagköltség térítéssel)
  • Gimnáziumi érettségi
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
  • Kimagasló kommunikációs képességek
  • Üzleti megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló szak-, illetve szolgáltatási területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfél kapcsolattartás, ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása (helyszíni konzultációk)
  • Új ügyfelek felkutatása, szolgáltatások értékesítése
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció (ügyfelekkel, munkatársakkal, közreműködőkkel és szakértőkkel)
  • A nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendszerek működéséhez kapcsolódó nyilvántartások, listák, jegyzékek vezetése, kezelése

Megbízóról:

10 éve foglalkozik adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással és immáron ötödik éve a vállalkozások GDPR megfelelőségre felkészítésével.

Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfeleink köre. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Amit kínálunk:

  • Ez nem egy jutalékos, ügynöki munka! Akit kiválasztunk, azzal hosszú távra tervezünk!
  • Nagymértékben rugalmas, feladatorientált munkavégzés és időbeosztás.
  • Csapatmunka, szakmai támogatás
  • Versenyképes jövedelem és előrelépési lehetőség
  • Próbaidő alatt 400.000 Ft bruttó kezdő fizetés + teljes üzemanyagköltség térítés útnyilvántartás alapján
  • Próbaidőt követően Toyota hybrid cégautó magáncélú használattal.

Munkavégzés helye:

Dél-Alföldi régió

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.