Junior termeléstervező

    A termeléstervezők és a területi vezetők napi tervezési és riportálási tevékenységének támogatása. Az anyagok kikérésének, valamint a rendelések és raktárba történő visszaküldések megszervezése. A munka indítások, zárások és a kalkulációs folyamatok támogatása.

Főbb feladatok, munkák:

  • A heti és negyedéves ütemezések egyenletes elosztása az időben történő kiszállítás érdekében
  • Kommunikáció és egyeztetés az érintett osztályokkal a zavartalan termelés biztosításáhozAz üzem anyagainak és erőforrásainak ellenőrzése a hatékony és folyamatos termelés biztosításának érdekében
  • Együttműködés a beszerzéssel az anyagok érkezésének kontrollásában
  • A termelési adatok kezelése és frissítése, annak biztosítása, hogy a munkák zárásakor minden óra és anyag terhelve legyen
  • Készletszintek folyamatos optimalizálása (beszerzett, félkész és késztermékek), különös tekintettel a zárási időszakokra
  • A termelés napi szintű támogatása, az erőforrás felhasználás (emberi és gépi) optimalizálása és ennek kommunikálása a termelés felé
  • Közép- és hosszútávú kapacitástervezés támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Végzettség: Legalább középfokú végzettségi (logisztikai, üzleti vagy mérnöki diploma vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány előnyt jelent)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos, Excel ismeretek (függvények, makrók)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jó kommunikációs, analitikus és prezentációs képesség magyarul
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Dinamikus munkavégzés

Rólunk:

    A GE Power veresegyházi telephelye 2001-ben épült zöldmezős beruházás keretében, ahol közel 1400 főt foglalkoztatunk. Tevékenységeink: gázturbina alkatrészek gyártása, javítása; kis-és közepes gázmotoros és gázturbinás erőművek összeszerelése; turbina szerződések menedzselése, tartalékalkatrész-kereskedelem számos országában. Büszkék vagyunk rá, hogy a GE Power másodjára érte el Guiness Rekordot a világ leghatékonyabban működő kombinált ciklusú erőművével, és arra is, hogy már 7000 letelepített gázturbinánk van a világszerte.

    Nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos szakmai képzésekre, fejlesztésekre és, hogy a tehetségeknek hosszútávon is karrierlehetőséget biztosítsunk. Erre élő példa, hogy nem egy, most már vezetői pozíciót betöltő kollégánkkal futhatsz össze a folyosón, aki nálunk gyakornokként kezdte karrierjét. Munkánk során csúcstechnológiákat alkalmazunk, izgalmas nemzetközi projektekben veszünk részt, sokféle emberrel találkozunk és nálunk olyan dolgokat tanulhatsz, amelyekről az iskolapadban nem igazán hallhattál.

    Hogyan jutsz el hozzánk?
    Saját, ingyenes dolgozói buszjárataink indulnak Budapestről az Örs vezér térről és Újpest Városkaputól, ahonnan 25-30 perc a menetidő Veresegyházra, de a környék több pontjáról is kényelmesen meg lehet közelíteni bennünket céges és menetrend szerinti járatokkal. Ha sajá tautóbal közlekedsz, kimagasló költségtérítéssel számolhatsz.

    Telephelyünkön minőségi ételeket kínáló étterem áll munkatársaink rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetsz, ha nálunk dolgozol.

    Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is. Ha munka után szeretnél kikapcsolódni és kicsit mozogni, a helyben található fitness termünk, sportpályáink és szaunánk adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz.

    Díjak, melyekre büszkék vagyunk: Legjobb Női Munkahely (2017), PwC Top 10 Munkáltató (2018), Családbarát Munkahely (2014, 2015, 2016, 2017,2018), Visszafogadó munkahely díj (2015), Kerékpárosbarát-munkahely (2015), Mensa Intelligens Vállalat (2016,2017).

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.