Junior termelési mérnök

Johnson Electric Hungary Kft.

Hatvan

A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója az autóipar és egyéb ipari felhasználók számára. Hajtómű megoldásaink, több száz egyéb alkalmazással együtt, üléseket és fényforrásokat mozgatnak és működtetnek világszerte. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás.

Amennyiben pályakezdő mérnök vagy és szeretnéd a gyakorlatban is elsajátítani azt a szakmai tudást, ami ahhoz szükséges, hogy a jövőben egy sikeres mérnöki karriert építhess,  gyere és csatlakozz hozzánk. Az autóiparban betöltött meghatározó pozíciónk, a csaknem teljesen automatizált gyártási technológiánk, valamint senior mérnök kollégáink fognak támogatni a karrier céljaid elérésében.

Jelenleg az Automotive Products Group hatvani gyáregységébe keresünk kollégákát az alábbi munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Automatizált gyártósorok hibamentes működésének biztosítása
  • A gyártás során felmerülő hibák megoldásában való aktív részvétel
  • Elektronikai és mechanikai karbantartási feladatok elvégzésének támogatása
  • Hatékonyságelemzés készítése és ennek alapján fejlesztési javaslattétel
  • Minőségfejlesztési és költségcsökkentő projektekben való részvétel

Amit ajánlunk:

  • Előrelépési és specializálódási lehetőségek projekt- vagy folyamatmérnökségi, minőségbiztosítási vagy R&D területek felé
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkahelyi környezet és egy nagyszerű munkahely

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan mechatronika, gépész- vagy villamosmérnök szakirány)
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Alapvetően pályakezdők jelentkezését várjuk, de némi munkatapasztalat – akár gyakornokként, akár teljesen más területen – előnyt jelenthet
  • Angol nyelvismeret
  • Érdeklődés a PLC-k, pneumatikai, szenzortechnikai iránt

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Hatvan

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Hatvan