Junior Telefonos Értékesítő

Nettó 300e Ft havi bér

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

 A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Telefonos értékesítő csapatunkba keressük talpraesett munkatársunkat az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Mi nem eladunk, hanem megoldást adunk az ügyfeleink toborzási igényeire. Ezért az lesz a feladatod, hogy nagyon alaposan megismerd az ügyfeled igényeit és ezek alapján olyan toborzási megoldást kínálj számára, amivel megtalálja az új, tökéletes munkatársát.
  • Meglévő és újonnan beérkező ügyfelekkel fogod tartani kapcsolatot telefonon és e-mailen.
  • Rengeteg tapasztalatot és tudást fogsz gyűjteni a munkaerőpiacról és ezzel támogatod az ügyfeleidet.
  • Az általad értékesített szolgáltatásokhoz kapcsolódó szerződéseket és ajánlatokat egy modern rendszerben adminisztrálod.
  • Részt veszel a futó kampányokban, akciókban.
  • Hogy változatossá tegyük a mindennapokat akár egy termék felelőse is lehetsz és ad-hoc jelleggel fontos projektekben is részt vehetsz.

Amit kínálunk:

  • Egy őrülten jófej csapat tagja leszel
  • Részese lehetsz egy piacvezető, sikeres márka mindennapjainak
  • Önálló, pozíciót kínálunk, ahol kezdetekben mentorprogrammal segítünk feltérképezni a terepet
  • Széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség és komoly szakmai fejlődés várhat rád egy inspiráló közegben.
  • Egy jól átlátható és kiépített karrierutat.
  • Motiváló juttatási csomagot, hasznos képzéseket és tréningeket.
  • Spontán és nem spontán szerveződött közös reggelik, kávézások, csocsózások, nassolások, focinézések, bulik kellős közepén találhatod magad
  • Rugalmasság és HO – Betanulásodat követően lesz lehetőséged otthonról is dolgozni
  • bér: n 300.000 Ft

Hibrid munkavégzés: a betanulást követően 2-3 nap home office lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Elvárások:

  • Örömmel és könnyedén teremtesz kapcsolatokat lehengerlő kommunikációs készségednek köszönhetően
  • Legyen némi ügyfélkapcsolati tapasztalatod.
  • Elhivatott, kitartó vagy és mestere a meggyőzésnek.
  • A tudásod lelkesedéssel párosul és lázba hoznak az újabb és újabb kihívások.
  • Innovatív vagy a megoldásokat illetőleg, jól reagálsz váratlan helyzetekre is.
  • Akarj és merj angolul beszélni az ügyfelekkel.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Ha ösztönzőleg hat rád az új és a jobb, akkor feltétlenül kattints a „Jelentkezem” gombra.