Junior technical writer gyakornok (svéd nyelvtudással)

Bruttó 1 973 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8.

Az Eaton egy energiamenedzsmenttel foglalkozó vállalat, amely közel 100 ezer főt foglalkoztat világszerte, és majd 20 milliárd US dolláros éves bevétellel rendelkezik. A céget 1911-ben alapították, azzal a fő célkitűzéssel, hogy minél több energiát mentsenek meg a világ számára. A vállalat az évek során folyamatosan nőtt, összeolvadások és egyéb felvásárlások során 102 ezer főre duzzadt a munkavállalók száma.
Etika, értékteremtés, innovatív gondolkodás és a változások menedzselése jellemzi a céget. Gyakornokként folyamatos szakmai támogatás mellett, minőségi folyamatokkal ismerkedhetsz meg és értékadó tevékenység jellemezi majd mindennapjaidat. Várjuk jelentkezésed, ha a karriered építését egy piacvezető vállalatnál kezdenéd/folytatnád, és fontos számodra a céged fejlődése és a kollégáid.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fordítások készítése a technikai jellemzőkhöz: angol nyelvről svéd nyelvre fordítás
  • Együttműködés a technikai támogató csoporttal és az Eaton országos értékesítési szervezeteivel (a helyszíni temékmenedzserekkel) a pecifikus technikai kifejezésért a fordítás optimalizálása érdekében
  • CI (Continutes Improvement) támogatása a "Fordítási memória" frissítésével abban az esetben, ha problémák merülnének fel
  • Véletlenszerű adatminőség ellenőrzések a közzétett webhelyeken
  • L1 szintű technikai támogatás nyújtása az Eaton értékesítési szervezetének ügyfelei számára az anyanyelvüknek megfelelően
MUNKAIDŐ:
H-P között heti minimum 30 óra vállalása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős angol nyeltudást szóban és írásban egyaránt (C1)
  • Haladó színtú Excel ismeret
  • Középszintű svéd nyelvismeret (B2)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérnöki tanulmányok folytatása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Egyéb nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tolmács, Fordító

A jelentkezem gombra kattintás után csatold, a neved, telefonszámod és e-mail címed és/vagy önéletrajtod!