Junior technical writer gyakornok ( holland nyelvtudással)

Bruttó 1 973 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
Az Eaton egy energiamenedzsmenttel foglalkozó vállalat, amely közel 100 ezer főt foglalkoztat világszerte, és majd 20 milliárd US dolláros éves bevétellel rendelkezik. A céget 1911-ben alapították, azzal a fő célkitűzéssel, hogy minél több energiát mentsenek meg a világ számára. A vállalat az évek során folyamatosan nőtt, összeolvadások és egyéb felvásárlások során 102 ezer főre duzzadt a munkavállalók száma.
Etika, értékteremtés, innovatív gondolkodás és a változások menedzselése jellemzi a céget. Gyakornokként folyamatos szakmai támogatás mellett, minőségi folyamatokkal ismerkedhetsz meg és értékadó tevékenység jellemezi majd mindennapjaidat. Várjuk jelentkezésed, ha a karriered építését egy piacvezető vállalatnál kezdenéd/folytatnád, és fontos számodra a céged fejlődése és a kollégáid.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fordítások készítése a technikai jellemzőkhöz: angol nyelvről holland nyelvre fordítás
  • Együttműködés a technikai támogató csoporttal és az Eaton országos értékesítési szervezeteivel (a helyszíni temékmenedzserekkel) a pecifikus technikai kifejezésért a fordítás optimalizálása érdekében
  • CI (Continutes Improvement) támogatása a "Fordítási memória" frissítésével abban az esetben, ha problémák merülnének fel
  • Véletlenszerű adatminőség ellenőrzések a közzétett webhelyeken
  • L1 szintű technikai támogatás nyújtása az Eaton értékesítési szervezetének ügyfelei számára az anyanyelvüknek megfelelően
MUNKAIDŐ:
H-P között heti minimum 30 óra vállalása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős angol nyeltudást szóban és írásban egyaránt (C1)
  • Haladó színtú Excel ismeret
  • Középszintű holland nyelvismeret (B2)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérnöki tanulmányok folytatása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Egyéb nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tolmács, Fordító

A jelentkezem gombra kattintás után csatold, a neved, telefonszámod és e-mail címed és/vagy önéletrajtod!