Mobile Engine Kft.
  • A Boston-London-Budapest központtal működő, mobil alkalmazásokat fejlesztő Mobilengine, Junior Szoftvertesztelőt keres. Cégünk mobil munkafolyamat megoldásokat szolgáltat nagyvállalatoknak, hogy hozzájáruljon folyamathatékonyságuk növeléséhez. Ügyfeleink közel 10 országban, számos iparágban vannak jelen, mint például az építőipar, logisztika, pénzszállítás és pénzügyi szolgáltatás.

  • Junior szoftvertesztelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Mobil- és WEB-alkalmazások manuális tesztelése, közben lehetőség az automatizált tesztelés elsajátítására
      • Tesztek tervezése, implementálása és végrehajtása, eredmények dokumentálása
      • Az elvégzett tesztek kiértékelése, a felmerülő hibák bejelentése, javításának követése, az elvégzett hibajavítás visszatesztelése
      • Egyeztetés és aktív együttműködés a fejlesztői csapattal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Precizitás, rugalmasság, analitikus szemléletmód
      • Stressz- és monotonitás- tűrőképesség
      • Motiváció a tesztelési szakmában való fejlődésben
      • Örülünk, ha van tesztelői tapasztalatod, de ha PÁLYAKEZDŐ vagy, és nagy elhivatottságot érzel a szakma iránt, akkor is jelentkezz bátran!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Tesztelési módszertanok és eszközök ismerete
      • Funkcionális szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
      • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
      • ISTQB vizsga
      • Középszintű angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Kiemelkedő lehetőség egy vezető magyar termék nemzetközi sikerre vitelében
      • Izgalmas projekteken vehetsz részt, sokféle tapasztalatot szerezhetsz
      • Szuper dinamikus és tehetséges csapat
      • Rendszeres belső képzések
      • Versenyképes fizetés
      • Rugalmas munkaidő, nem jellemző a túlóra sem
      • Ingyen kávé, tea
      • Egy munkahely, ahol igazán hatással lehetsz több ezer ember mindennapi munkájára
      • Rendszeres csapatépítés, csocsó asztal

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1065 Budapest

    Önéletrajz