A Raab Digital Kft. 11 éve működő, innovatív, egyedi szoftverfejlesztő cég. Vállalkozásunk több hazai és külföldi megrendelőnek fejlesztett web- és mobilalkalmazásokat. Ezen tevékenységünk keretében folyamatosan új kihívásokkal találkoznak kollégáink a mérési adatgyűjtő rendszerektől kezdve, a BLE alapú beltéri navigáción át, a multimédiás turisztikai megoldásokig.

Új munkatársa(ka)t keresünk

junior szoftverfejlesztő munkakör

Ha érdekel a mobilalkalmazás fejlesztés, vagy a web alkalmazások világa, gyere hozzánk dolgozni és új ismereteket szerezni.

Feladat:

  • Megismerni az általunk használt technológiákat és fejlesztési projektjeinket
  • Senior fejlesztőink támogatásával képzésen való részvétel és önképzés
  • Meglévő web-, vagy mobil alkalmazásaink felületinek továbbfejlesztése, új verziók készítése
  • Megfelelő tapasztalat szerzés után új fejlesztésekben való részvétel

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Képzés, senior fejlesztőink bevonásával, önképzési lehetőség
  • Változatos szakmai kihívás
  • Stabil partner és megrendelés bázis
  • Rugalmas és jó hangulatú csapatmunka
  • Teljesítmény alapú rendszeres bónusz juttatások

Elvárásaink:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (akár folyamatban lévő utolsó éves tanulmányok mellett is)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, önálló munkavégzési képesség
  • Angol nyelv ismerete, legalább dokumentáció megértése szintjén

Előnyök:

  • Jó grafikai érzék, grafikai szerkesztő program ismerete
  • Android fejlesztési projektben szerzett tapasztalat vagy JavaScript, CSS és HTML fejlesztési projektben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva  szakmai önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelöléssel