MKK ZRT.

Az MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság budapesti székhelyére a XIII. kerületbe munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior szoftverfejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Szoftver fejlesztési és kapcsolódó dokumentálási feladatok elvégzése
  • Tesztelési feladatokban való részvétel
  • Napi tevékenységből eredő problémák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Microsoft Visual Studio / .NET / C# ismeret,
  • SQL tudás, adatbázis ismeretek,
  • Absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • Tanulási hajlandóság, önfejlesztés igénye,
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság, fejlett problémamegoldási és együttműködő készség, csapatmunka,
  • Írásos és verbális kommunikációs készség alkalmazása a kapcsolódó szakterületekkel,
  • Pontos, megbízható munkavégzés, gyors helyzetfelismerés,

Előnyt jelent:

  • Alkalmazás üzemeltetési gyakorlat
  • Oracle, PL/SQL, T-SQL tapasztalat,
  • DevExpress XPO vagy egyéb ORM ismerete
  • WinForms, ASP.NET MVC alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Verziókezelő rendszer ismeret
  • Clean Code alapelveinek is megfelelő, átgondolt, optimális kód írása
  • Fejlesztői módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • kitűnő munkahelyi környezet
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • támogatott sportolási lehetőség
  • bejelentett főállású munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát (fényképes önéletrajz, kísérőlevél) bérigény megjelölésével küldje el.

Az álláshirdetésre pályázók személyes adatainak kezelésével kapcsolatos adatkezelési tájékoztató „Tájékoztató az MKK Zrt.-nél betöltendő állásra vonatkozó kiválasztási eljárás során, a megfelelő jelölt kiválasztása céljából történő adatkezelésről” címmel elérhető a honlapon.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest