Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

junior szoftverfejlesztő

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Feladatok:

  • A HungaroControl kutatás-fejlesztési projektjeiben, valamint termékfejlesztéseiben történő aktív részvétel szoftverfejlesztői feladatkörben
    • Új alkalmazások, illetve funkciók fejlesztése
    • Kutatások és fejlesztések tervezésében történő aktív részvétel, szoftverfejlesztési álláspont képviselete
    • Kódkarbantartás, bug-javítás
    • Fejlesztési dokumentációkészítés
    • A HungaroControl szimulációfejlesztési projektjeiben való aktív részvétel:
      • Szimulátorok hardver- és szoftverfejlesztői tevékenységeinek ellátása
      • Szimulációk előkészítése, végrehajtása és műszaki támogatása
      • Szimulátorok hardver- és szoftvertelepítése, konfigurálása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezel (elsősorban: műszaki vagy informatikai),
  • Pályakezdő vagy, de ezen a területen szeretnél elindulni karrieredben, vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt;
  • Jártassággal rendelkezel az alábbi programnyelvek valamelyikében: Java, C, C++, C#, Python, Perl (legalább egyben fejlesztői szintű ismeret szükséges)

Mit várunk az ideális jelölttől?

  • Pontosság, precizitás
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Fejlesztő szemléletmód
  • Átfogó, globális szemlélet, gondolkodásmód
  • Eredményorientáltság, hatékonyság
  • Hibafeltáró szemléletmód, ellenőrzés
  • Logikus gondolkodásmód
  • Magabiztosság, határozottság

Előnyt jelenthet:

  • Repüléssel, repüléshez köthető technológiákkal kapcsolatos tapasztalat,
  • Linux tapasztalat, shell-scipting

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek,
  • Új technológiákkal kapcsolatos hazai és nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Fiatal, dinamikus, hatékonyan működő csapat,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, jelentkezésedet a HungaroControl karrieroldalán keresztül online várjuk, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz csatolásával.

A felületet a „Jelentkezem” gombra kattintás után azonnal elérhető!