A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz számviteli csapatunkhoz

Junior Számviteli Tanácsadó pozícióba

Számviteli tanácsadóink a számvitel teljes területére kiterjedő tanácsadási szolgáltatást nyújtanak az ügyfeleink számára.

Ha magabiztos számviteli tudással rendelkezel, szívesen dolgoznál komplex szakmai projekteken, és mellette a tanácsadói kompetenciáidat is fejlesztenéd, akkor lehet, hogy téged keresünk. Izgalmas és kreatív feladatok várnak Rád egy jó hangulatú csapat tagjaként.

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Ügyfeleinken keresztül számos iparágban tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalat pénzügyi működésébe láthatsz bele, megismerheted folyamataikat és stratégiájukat;

  • Munkáddal hatással lehetsz ügyfeleink sikerességére, szereped lehet a döntéseik előkészítésében;

  • Elsők között ismerheted meg a pénzügy/számvitel területét érintő legújabb digitális megoldásokat.

Feladataid a következők lesznek:

  • Számviteli tanácsadási projektekben vehetsz részt az ajánlatadástól a projektek lezárásáig;

  • Lehetőséged nyílik komplex számviteli kérdésekkel foglalkozni (pl. IFRS bevezetés, új standardok hatásfelmérése, konszolidáció, beszámolókészítés, stb.);

  • Részt vehetsz ügyfeleink számviteli folyamatainak optimalizálásában;

  • Számítunk rád a különböző számviteli szakmai anyagok előkészítésében;

  • A projektek során részt vehetsz az ügyfelekkel való kapcsolattartásban.

A kiválasztási folyamatban sikeres lehetsz, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:

  • Pénzügyi, számviteli szakirányon szerezted egyetemi végzettségedet;

  • Változatos feladatok által folyamatos szakmai fejlődésre vágysz;

  • Precíz vagy, strukturált gondolkodásmód és jó feladatmegoldó készség jellemez;

  • Szóban és írásban magabiztosan kommunikálsz angolul;

  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk, melyeket akár magán célra is használhatunk;

  • Kéthetente a PwC saját rádióadása ébreszt minket;

  • Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;

  • Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat;

  • Elérhetőek kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások (masszőr, cipész, szabó, tisztító);

  • Péntek esténként a cég jóvoltából fröccsel üdvözölhetjük a hétvégét.

Miért válassz bennünket?

  • Tanácsadónak lenni különleges életérzés: minden ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk.

  • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.

  • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.

  • Lehetőséget kínálunk neked a gyors szakmai fejlődéshez.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest