Junior szállítmányozási kapcsolattartó álláslehetőség
A világ élvonalába tartozó belföldi és nemzetközi csomagkézbesítéstő, nemzetközi expressz, közúti, légi és tengeri áruszállítással, valamint az ellátási láncok teljes körű kezelésével foglalkozó logisztikai partnercégünkhöz keresünk kollégákat

Junior szállítmányozási kapcsolattartó

    pozícióba.

Feladatok:

  • Szállítmányfoglalások összekészítése, nyomon követése a fizikai átvétel teljesüléséig
  • Speciális tervezési és szállítmányozási feladatok végrehajtása az ügyfelek szállítási követelményeinek támogatása érdekében
  • Szállítmányokkal kapcsolatos segítségnyújtás ügyfelek részére
  • Beérkező e-mailek kezelése, valamint esetleges bejövő hívások fogadása
  • Szoros kapcsolattartás vezetőkkel és a társosztályokkal, valamint szoros kapcsolat ápolása az ügyfelekkel és beszállítókkal egyaránt
  • Problémák azonosítása, információkat gyűjtése és okok elemzése
  • Megoldási javaslatok kidolgozása, továbbá intézkedéseket tétele a probléma megoldása érdekében
  • Riportálás a management részére

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • PÁLYAKEZDŐ LOGISZTIKUSOKAT IS VÁRUNK
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű MS Excel ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs készség

Előnyök:

  • SAP / Oracle ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Motiváló, modern munkakörnyezet a világ vezető logisztikai vállalatánál
  • Hosszútávú lehetőség, személyre szabott fejlődési tervvel
  • Bónuszrendszer
  • Laptop, mobiltelefon, home office lehetőség
  • Céges buszjárat Budapest számos pontjáról
  • Tematikus hetek, egészségmegőrzés támogatás

Munkáltató profilja:

    Partnercégünk vezető szerepet tölt be a logisztikai iparágban, nemzetközi szállításra, futárszolgáltatásokra és szállításra specializálódott

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest