Junior System Developer

Feladatok:

  • Riportok/Prezentációk kialakítása, frissítése (Excel, PowerPoint)
  • Komplex riportrendszerek fejlesztése (SAP, VBA, C#, SQL)
  • Belső intranetes weboldal front-end fejlesztése (HTML, CSS, JavaScript, ASP.NET) és háttéradatbázisának frissítése (SAP, C#, SQL, VBA), támogatás a felhasználók felé
  • A Nielsen kulcsfelhasználói szintű ismerete: az adatfelvétel módszertanának ill. az adatminőség mutatóinak ismerete és nyomonkövetése
  • A Nielsen-nel kapcsolatos operatív teendők ellátása: adatbázis letöltés, adatbázisok szállítási határidejének ellenőrzése, rendszeres kapcsolattartás és problémák kezelése a beszállítókkal, problémáik kezelése; adatbázis struktúrák megváltoztatásának lemenedzselése a határidők figyelembevételével
  • Ad hoc (belső és nemzetközi) adatszolgáltatási kérések határidő szerinti teljesítése; rendszeres kérések esetében a határidők számontartása
  • Riportokhoz/fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása

Elvárások:

  • Magabiztos MS Office és Nielsen Answers használat
  • HTML, CCS, JavaScript (jQuery, D3, JSON) és VBA erős ismerete
  • SQL közepes ismerete (lekérdezések, nézetek, tárolt eljárások)
  • C#, adatbázis létrehozás és menedzsment alapok (preferáltan MSSQL)
  • Felsőfokú végzetség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyök:

  • ASP.NET MVC C# fejlesztési referencia
  • SAP ismeret
  • Folyamatok feltérképezésében és ábrázolásában szerzett tapasztalap (MS Visio)
  • Referencia big data vagy automatizáció témakörben

Amiért érdemes csatlakoznod:

  • Betekintést nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe
  • Vállalaton belül szerteágazó fejlődési és karrierút áll elötted
  • Akár pályakezdőként komoly tapasztalatot szerezhetsz
  • Támogató és fejlődés orientált vállalati kultúránkban biztosan megtalálod a számításaidat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.