Junior SQL fejlesztő

Állás részletei

  • Cég neve

    Matusz-Vad Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Győr

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • SQL alapú adatbázis-lekérdezések fejlesztése és optimalizálása.
  • Adattáblák, nézetek és tárolt eljárások létrehozása a megadott specifikációk alapján.
  • Részvétel az adatbázis-tervezési, fejlesztési és bevezetés folyamatokban.
  • Adatintegrációs és migrációs feladatok támogatása.
  • Együttműködés a fejlesztői csapat tagjaival és más részlegekkel a projektek sikeres megvalósítása érdekében.
  • Fejlesztési folyamatok dokumentálása és jelentések készítése.
  • Az adatbázisok teljesítményének monitorozása és javaslattétel a teljesítményjavításra.

Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok informatika vagy kapcsolódó szakon (vagy folyamatban lévő tanulmányok).
  • Alapvető ismeretek SQL nyelven való programozásban.
  • Érdeklődés az adatbázis-technológiák és adatkezelési megoldások iránt.
  • Érdeklődés MI megoldások iránt.
  • Jó problémamegoldó készség és képesség az önálló tanulásra.
  • Képesség a csapatmunkára és jó kommunikációs készség.
  • Alapszintű ismeretek valamelyik adatbázis-kezelő rendszerben (pl. MySQL, PostgreSQL, Oracle) előnyt jelentenek, de nem követelmény.

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • PL/SQL tapasztalat
  • Microsoft Power BI modelltervezés és adatvizualizáció
  • Adatok integrációjával szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló munkavégzés
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító projektek és feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Home office lehetőség

Céginformáció

A Matusz-Vad Zrt. érdekeltségébe tartozó Raabcom Programfejlesztő Kft. munkáltató új munkatársát keresi Junior SQL fejlesztő munkakörbe!