Piacvezető informatikai partnerünk Budapest közvetlen vonzáskörzetében található - tömegközeledéssel jól megközelíthető - telephelyére keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Junior Software Test Specialist

    Szeretnéd egy multinacionális informatikai cég szoftvertesztelői csapatát erősíteni? Pályakezdő vagy és érdekel a tesztelés? Pár éves SW tesztelői tapasztalataid bővítenéd fejlesztési vonalon is? Érdekel a SCRUM módszertan?

    Jelentkezz még ma, mi segítünk megtalálni a helyed!

Feladatok:

  • Új verziók, szoftvercsomagok tesztelése SCRUM módszertan szerint
  • Regressziós és stressz tesztek futtatása
  • Tesztelés támogatása hardver és szoftver perspektívából
  • Hibák kivizsgálása és jelentése
  • Tesztelés naplózása és az eredmények továbbítása a fejlesztés részére
  • Hibajavítások sikerességének megerősítése
  • Részvétel a napi stand-upokon
  • Fejlesztési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű Linux ismeretek (Red Hat, AIX)
  • Alapszintű programozási készségek (Java, php, Pearl)
  • Alapszintű Eclipse ismeretek
  • Agilis módszertanok alapjainak ismerete
  • Alapvető adattárolási ismeretek (RAID, SAN, NAS, fiber channel)
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér egy dinamikusan növekvő piacvezető multinacionális vállalatnál
  • Belső szakmai tréningek
  • Karrierépítési lehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál (akár nemzetközi szinten is)

Munkáltató profilja:

    Piacvezető, számítástechnikai eszközök gyártásával foglalkozó nemzetközi vállalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Vác

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.