Az Art1st Design Stúdió 1989-ben alakult.
Cégünk 30 éve sikeresen működő, az építészet, belsőépítészet és grafikai területeken teljes körű tervezést és kivitelezést nyújtó, nagyrészt külföldi ügyfeleket kiszolgáló cég.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Junior / Senior webfejlesztő

Feladatok:

  • Fejlesztési feladatok ellátása;
  • Minőségi elvárások értelmezése és alkalmazása;
  • A fejlesztett rendszerek tesztelése, dokumentálása, átadása és támogatása;

Feltételek:

  • Szakirányú informatikusi végzettség, vagy releváns tapasztalat;
  • Fejlesztési módszertanok ismerete;
  • Angular, PHP, JavaScript, SQL, HTML5, CSS3, jQuery, AJAX, JSON, XML átfogó ismerete;
  • Hálózati alapismeretek (TCP/IP);
  • OOP alapú és adatbázis centrikus gondolkodásmód;
  • Magasfokú tervezési, fejlesztési és hibajavítási képesség;
  • Rendszerszemlélet, önnállóság, pontos munkavégzés;
  • Pozitív attitűd;
  • Szakmai angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Több éves fejlesztői tapasztalat;
  • Adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat (MySQL előny);
  • Web szerverekkel szerzett tapasztalat (Apache);
  • Angular;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Laravel keretrendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Fiatal, lendületes csapat támogatása
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Jelentkezni önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.