Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A diligent egy német vállalat- és technológia tanácsadó cég, amely ügyfeleinek az analízis folyamatában, optimalizációban, illetve stratégia és vállalati folyamatok definiálásában, valamint ezek egy IT-rendszerben történő megvalósításában nyújt segítséget. Fő perspektívája a piaci és ügyfélorientált területek, egészen a tervezéstől, a marketingen át a megvalósításig. A cég magyarországi kirendeltségébe keresünk munkatársat.
  • Junior/Senior PHP fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

    • PHP alapú CRM rendszermodulok fejlesztése
    • Saját termékek és projektek fejlesztésében való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • A PHP nyelv legalább középszintű ismerete
    • T-SQL/MySQL tudás
    • Javascript/HTML5/CSS3 ismeretek
    • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • CRM rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat. (pl. SugarCRM)
    • .NET (C#) rutin
    • Microsoft technológiákban és fejlesztői eszközökben való jártasság
    • jQuery/AngularJS tapasztalat
    • Kommunikációs szintű német nyelvismeret

    Amit kínálunk:

    • Kellemes munkakörnyezet
    • Rugalmasság, amit egy fiatal dinamikus csapat adhat
    • Lehetőség szakmai és egyéni fejlődésre
    • Rugalmas munkaidő
    • Versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, V. kerület, Hercegprímás utca 11.

    Önéletrajzát és motivációs levelét küldje a Jelentkezem gombra kattintva.

    Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Junior/Senior PHP fejlesztő
    • Hirdető cég: diligent Hungary Technológiai és Üzleti Tanácsadó Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: V. kerület
    • Feladatok: PHP alapú CRM rendszermodulok fejlesztése Saját termékek és projektek fejlesztésében való részvétel
    • Elvárások: A PHP nyelv legalább középszintű ismerete T-SQL/MySQL tudás Javascript/HTML5/CSS3 ismeretek Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-09-20