Ügyfelünk egy banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat.
Az ő csapatukba keresünk új munkatársat egy Junior Security Engineer személyében, akinek fő feladata üzemeltetés és üzemeltetés támogatás.

Junior Security Engineer

Feladatok

  • Security rendszerek kiterjesztése és integrációja az ügyfél által megadott irányelvek és követelmények alapján
  • Log monitoring rendszer felülvizsgálata, security rendszerek illesztése
  • Incidensek megoldása
  • Változáskezelés végrehajtása
  • Dokumentálás
  • Projekt jellegű munkavégzés: felmérés, tervezési, implementációs feladatok, dokumentáció készítés, oktatás
  • POC jellegű feladatok végrehajtása
  • hardver, szoftver tesztelés

Elvárások:

  • minimum 1 éves releváns munkatapasztalat
  • folyékony angol nyelvismeret
  • eredményorientált gondolkodás
  • talpraesett személyiség

Amit kínálunk

  • előrelépési lehetőség, egyéni karrierút
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • rugalmas munkaidő
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Paks