A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Az S&T hálózati, IT-biztonsági és adattárolási rendszerektől, az integrált vállalatirányítási megoldásokon át, egészen a mérnöki tervező szoftverekig, testreszabott standard megoldásokat és egyedi fejlesztéseket készít közép- és nagyvállalatok, állami intézmények részére. Csapatunk bővítéséhez keresünk budaörsi telephelyünkre JUNIOR SAP tanácsadó munkatársakat, teljes munkaidőben. Az SAP tudás előny, de nem feltétel.

Junior SAP tanácsadó

munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdaságtan vagy pénzügyi szakirányon)
  • (vagy folyamatban lévő utolsó éves felsőfokú tanulmány)
  • angol nyelv (szóban és írásban)

Előny lehet:

  • min. egy bevezetési projektben való tanácsadói részvétel
  • német nyelv (szóban és írásban)

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Puskás Tivadar út 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzodat.