Junior SAP szakértő

Bevezető szöveg

    A Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú társaságok, úgymint az MVM Csoport, a Közlekedési Központok és a Víziközmű vállalatai részére

Feladatok

  • Üzemelteti/működteti szakterületén az SAP ERP alkalmazásokat és kapcsolt ügyviteli rendszereket.
  • Biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket, problémákat, kéréseket és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
  • Közreműködik szakterületén az üzemeltetés standardizálásában, konszolidációjában.
  • Együttműködik az üzemeltetésben és/vagy fejlesztésben részt vevő szállítókkal.
  • Biztosítja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját, költséghatékony végrehajtását és dokumentált átvételét.
  • Részt vesz a szakterületét érintő, új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, valamint a már elavult informatikai folyamatok és rendszerek szakszerű kivezetésében.
  • Informatikai vészhelyzetek esetén biztosítja területén az üzletfolytonosság elsődleges szerepét.

Elvárások

  • Minimum középfokú, vagy felsőfokú informatikai, műszaki, vagy gazdasági végzettség.
  • Minimum 1 éves SAP alkalmazás üzemeltetési tapasztalat (min. 1 modul ismerete).
  • Angol nyelv alapszintű ismerete.

Készségek

  • Tanulékonyság.
  • Precizitás.
  • Terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • Informatikai szakirányú végzettség.
  • SAP IS-U tapasztalat, több SAP modul ismerete.
  • Angol alap- vagy középfokú nyelvvizsga.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Széleskörű juttatási csomag.
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.

Munkavégzés helye

    Budapest vagy Paks

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Paks, Budapest

Kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigénnyel megjelölve, motivációs levelét, a végzettségeit igazoló okmányok másolatát a Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. részére kizárólag a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával legkésőbb 2018. október 26-ig. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.