Nagykereskedelmi üzletága munkatársat keres,

JUNIOR SALES

munkakörbe, budapesti központjába

Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

A Strong & Unique Kft., Nagykereskedelmi üzletágának csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére. Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, AKÁR PÁLYAKEZDŐKÉNT, akkor jelentkezz.

FELADATOK:

  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, nagykereskedelmi értékesítés
  • Éves és negyedéves tervek teljesítése
  • Forecast készítése, saját készletszint optimális szinten tartása
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Akciók szervezése
  • Heti szintű riportálás a vezetőség felé

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Aktív MS Excel ismeret

ELŐNYÖK:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Egyéb európai nyelv ismerete
  • Disztribútor/nagykereskedő cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Mobil és IT piac ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • SAP Business One ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Okostelefon, laptop
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet
  • 19 éves stabil munkaadó

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Kérjük, hogy készíts, egy oldalas motivációs levelet, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni.

Cégünk értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület