GreenGo Car Europe Kft.
Csatlakozz hozzánk

Junior sales munkatárs

pozícióba!
A GreenGo Magyarország első e-carsharing cége. Jelenleg több, mint 300 db mobiltelefonnal bérelhető elektromos autót üzemeltetünk Budapesten. Határozott célunk, hogy egy környezettudatos szolgáltatással segítsük élhetővé tenni fővárosunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • GreenGo céges csomagok értékesítése vállalati ügyfelek részére
  • új ügyfelek megkeresése hideghívások illetve kapott lead-ek alapján
  • konferenciákon, ügyfél találkozókon való részvétel
  • értékesítési hálózattal rendelkező vállalatok feltérképezése, együttműködés kialakítása
  • személyes találkozók szervezése, tárgyalás jelentések készítése
  • igényfelmérés, ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, 3 hónap ügyfélgondozás után farmernek átadás
  • szoros együttműködés a farmer, ügyfélszolgálat, marketing csapatokkal
  • napi/heti sales riportok elkészítése, havi beszámoló az ügyvezetés részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • egyetemi/főiskolai végzettség
  • SME/B2B értékesítési tapasztalat
  • banki vagy telekommunikációs területen szerzett értékesítési tapasztalat előny
  • sales attitűd, jó kommunikációs és prezentációs képesség
  • eredményorientált, proaktív, kitartó munkavégzés
  • hunter szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • jutalék az értékesítési célok teljesítésének függvényében
  • belvárosi iroda
  • fiatalos csapat
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 19.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után, ne felejtsd el csatolni a szakmai önéletrajzod, továbbá kérlek, add meg bruttó fizetési igényed is.