Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior Sales / Marketing asszisztens

Cégről:

    A 2001-es alapítás óta az Admiral Markets Group folyamatosan fejlődött, napjainkban egy komoly globális szolgáltatóvá érett. Hiszünk abban, hogy globális jelenlétünk segítségével bárki számára támogatást és szolgáltatást tudunk nyújtani, függetlenül attól, hogy ezt a világ mely pontján igényli.

Főbb feladatok, munkák:

    Az első 3 hónapban az angol cikkek fordítása teszi ki a főbb feladatot. Továbbá az elsajátítása egy olyan értékesítési technikának amit hazánkban még nem ismernek. Támogatása a marketing és értékesítés osztálynak és irodai adminisztráció átvétele.

Elvárások:

  • Proactive és strapabíró személyiség
  • Írásban magas szintű Angol nyelvtudás
  • Könnyű kapcsolatépítés emberekkel
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos egy fiatal csapatban

Előny:

  • Érdeklődés a Marketing és pénzügy iránt
  • Gyakorlott angol nyelvtudás
  • Fogékonyság a továbbfejlődés érdekében
  • Magabiztos és erős személyiség
  • Jó kedv és pozitív egyéniség

Amit kínálunk:

  • Gyors előrejutási lehetőség
  • Magas fizetés az elvárásoknak megfelelően
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Sales / Marketing asszisztens
  • Rövid pozíció név: Marketing asszisztens
  • Hirdető cég: Admiral Markets UK Ltd. Mo. fióktelepe
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az első 3 hónapban az angol cikkek fordítása teszi ki a főbb feladatot. Továbbá az elsajátítása egy olyan értékesítési technikának amit hazánkban még nem ismernek. Támogatása a marketing és értékesítés osztálynak és irodai adminisztráció átvétele.
  • Elvárások: Proactive és strapabíró személyiség Írásban magas szintű Angol nyelvtudás Könnyű kapcsolatépítés emberekkel Precíz munkavégzés Csapatjátékos egy fiatal csapatban
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-19