Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior Sales Manager

munkakör

    Legyél tagja az L-mobile Hungary csapatának!
    Szenvedéllyel és elhivatottsággal nagy célok elérésére törekszünk a mobil informatikai megoldások területén. Az üzleti folyamatok optimalizálásában profi partnerek vagyunk. Célunk, hogy szaktudásunkkal hozzájárulhassunk a vállalatok sikeréhez!
    Ehhez keressük új, lelkes kollégánkat B2B account manager-telemarketing munkakörbe!

    Ha Téged is lázba hoznak az új technológiák és innovációk , ha fontosnak tartod a szakmai fejlődésedet és a jövődet tevékenyen szeretnéd formálni, akkor köztünk a helyed!

FELADATOK:

  • Meglévő CRM adatbázisban szereplő cégek adatainak frissítése
  • Új cégek felkutatása az interneten
  • Új ügyfelek akvirálása adatbázisok alapján
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció, CRM rendszer pontos vezetése, frissítése
  • L-mobile értékesítési és marketing csapatának aktív tagjaként stratégiai célok támogatása
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás B2B vonalon

ELVÁRÁSOK:

  • Magas fokú kommunikációs képesség
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Határidők betartása, jó munkaszervezési készség
  • Eredmény orientált munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció.
  • Pro-aktív, innovatív személyiség, stratégiai gondolkodásmód
  • Precíz, minőségi, önálló munkavégzés
  • Felelősségteljes, elkötelezett hozzáállás
  • Monotonitástűrő képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT, DE NEM ELVÁRÁS:

  • Informatikai téren szerzett szaktudás, munkatapasztalat
  • Informatikai rendszerek ismerete
  • Tapasztalat kimenő hívások indításában

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy több mint 10 éve sikeres, megbízható nemzetközi hátterű, fejlődő cégnél
  • Kellemes környezet, stabil munkahelyi háttér
  • Otthonról is végezhető munka, megfelelő teljesítmény esetén
  • Szakmai gyakorlat lehetősége
  • Támogatás a betanulásban és a továbbfejlődésben
  • Versenyképes jövedelem,
  • Idegen nyelv(ek) használatának lehetősége,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Teljes vagy részmunkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1082 Baross utca 114-116..

Kérjük, amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, nettó bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.

L-mobile Hungary Kft.
H-1082 Budapest, Baross u. 114-116.
T +361 459 5758

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Sales Manager
  • Rövid pozíció név: Telemarketinges munkatárs
  • Hirdető cég: L-MOBILE HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Meglévő CRM adatbázisban szereplő cégek adatainak frissítése Új cégek felkutatása az interneten Új ügyfelek akvirálása adatbázisok alapján Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció, CRM rendszer pontos vezetése, frissítése L-mobile értékesítési és marketing csapatának aktív tagjaként stratégiai célok támogatása Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás B2B vonalon
  • Elvárások: Magas fokú kommunikációs képesség Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek Legalább középfokú végzettség, Határidők betartása, jó munkaszervezési készség Eredmény orientált munkavégzés Ügyfélorientált gondolkodás Udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció. Pro-aktív, innovatív személyiség, stratégiai gondolkodásmód Precíz, minőségi, önálló munkavégzés Felelősségteljes, elkötelezett hozzáállás Monotonitástűrő képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: L-MOBILE HUNGARY KFT.>