Junior rendszerszervező e-csatornák területre

    Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek

Főbb feladatok

  • A fejlesztési igények felmérése, specifikálása, a fejlesztés felügyelete
  • Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, döntések előkészítése
  • A Bank üzleti céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása és megvalósítása
  • Dokumentációk elkészítése, átadása, oktatáshoz illetve üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás elvégzésében, azok szervezésében
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás e területek munkafolyamatainak szervezéséhez Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Fejlesztési életciklus-követés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai alap + gazdasági kiegészítő) végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Minimum 1-2 év pénzintézetnél, pénzintézeti beszállítónál, vagy konzulensként eltöltött tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség,
  • folyamatszemlélet
  • rendszerszervezési módszertan ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • e-bank, mobilbank fejlesztésben szerzett rendszerszervezési tapasztalat
  • egységes banki front-end rendszer fejlesztése során szerzett rendszerszervezési tapasztalat
  • e-csatornákkal kapcsolatos üzleti folyamatok ismerete
  • fióki folyamatokkal kapcsolatos üzleti folyamatok ismerete
  • alapszintű Java programozási ismeretek
  • kivonat folyamatok ismerete
  • dokumetnum-hitelesítési folyamatok ismerete
  • papíralapú dokumentumkezelési ismeretek
  • Enterprise Content Management ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.