Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior Projektmenedzser / Projektmenedzser

    Value4Real Kft. egy ingatlanpiaci projekt menedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóinkat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatunkkal szolgáljuk, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfolióink elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

    Budapesti székhelyünkre Junior Projektmenedzser / Projektmenedzser pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki legalább néhány éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Munkakör leírása:

    • együttműködés a Senior Projektmenedzserrel, részfeladatok támogatása
    • kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
    • részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
    • kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projekt gondozás
    • kivitelezések koordinációja, ellenőrzése a Senior PM mellett, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
    • általános projekt adminisztráció

elvárások:

    Szükséges, legfontosabb képességek
    • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
    • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
    • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
    • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
    • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény
    • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
    Szükséges végzettség
    • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök, épületvillamossági vagy épületgépész diploma
    • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
    • szakmai fejlődést inspiráló környezet
    • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
    • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
    • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát, a bérigénye megjelölésével, PDF formátumban várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Value 4 Real Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Projektmenedzser / Projektmenedzser
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: Value 4 Real Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: együttműködés a Senior Projektmenedzserrel, részfeladatok támogatása kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projekt gondozás kivitelezések koordinációja, ellenőrzése a Senior PM mellett, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése általános projekt adminisztráció
  • Elvárások: Szükséges, legfontosabb képességek jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanSzükséges végzettség egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök, épületvillamossági vagy épületgépész diploma „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16