JUNIOR PROJEKTMENEDZSER

    A CÉH zRt. projektmenedzsment irodája magas- és mélyépítési műszaki ellenőrt keres teljes munkaidőben.

    Cégünk:
    Az 1989-ben alapított CÉH zRt. mára Magyarország egyik vezető mérnökirodája közel 200 fővel, amely magasépítés területén teljeskörű mérnöki szolgáltatást (tervezés, projektmenedzsment és szakértés) nyújt. Cégünk élvonalbeli technológiákkal, eszközökkel és szoftverekkel dolgozik, szakmaiság területén pedig az elégséges minimum helyett az elérhető maximumra törekszik.
    Cégünk az érték-rend alapú cégfilozófia képviselője. Mérnöki munkánkkal értéket, rendet, értékrendet viszünk a világba. „Érték” fogalma alatt értjük mindazt az emberi értéken alapuló minőségi gondolatot, alkotást, létesítményt, mely képességeink által jön létre. A „rend” számunkra a módszer, mellyel a folyamatokat rendszerbe állítjuk. Az „értékrend” pedig emberközpontú erkölcsi-etikai elveinket jelenti, melyek meghatározzák magatartásunkat a közösségben, a társadalomban és a piaci területeinken.

Cégünk munkavállalóinak az alábbiakat kínálja:

    A munkatársaknak, különleges projekteket, szakmai előrelépést, jó munkakörülményeket, barátságos környezetet és családias közösségi életet biztosítunk. Támogatjuk munkatársaink egyéni, szakmai ambícióit, az előrelépés alapja a szakmai tudás és a belső motiváltság. Nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos és sokrétű továbbképzésére.

Feladatok:

  • Magasépítési projektek átfogó projektmenedzsmentje
  • Vezető projektmenedzser felügyelete alatt elvégzett projektmenedzseri feladatok
  • A projekt szereplők, folyamatok, határidők kontrollja
  • Egyeztetések megszervezése és levezetése, jegyzőkönyvezése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki menedzser, építész-, építőmérnök, esetleg épületgépész-, villamosmérnök)
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • építőipari, projektmenedzsment szakmai gyakorlat
  • gépkocsivezetői jogosítvány
  • együttműködési készség
  • megoldásközpontúság
  • közgazdasági-jogi alapok ismerete
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú lehetőség, stabil csapat, erős közösség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Különleges projekteken való részvétel
  • Munkatársainkat folyamatosan és sokrétűen képezzük
  • Támogatjuk munkatársaink egyéni szakmai ambícióit

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A jelentkező önéletrajzát és portfólióját várjuk, a levél tárgyában a pozíció pontos megjelölésével.