Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A diligent egy német vállalat- és technológia tanácsadó cég, amely ügyfeleinek az analízis folyamatában, optimalizációban, illetve stratégia és vállalati folyamatok definiálásában, valamint ezek egy IT-rendszerben történő megvalósításában nyújt segítséget. Fő perspektívája a piaci és ügyfélorientált területek, egészen a tervezéstől, a marketingen át a megvalósításig. A cég magyarországi kirendeltségébe keresünk munkatársat.

Junior Projektmanager

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Fejlesztői csapat szakmai támogatása
  • Projektek vezetése, tervezése, ütemezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Agilis projekttervezés ismerete
  • IT területen szerezett szakmai ismeret
  • Marketing ismeretek
  • Értékesítési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Rugalmasság, amit egy fiatal dinamikus csapat adhat
  • Lehetőség szakmai és egyéni fejlődésre
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1075 Budapest, Madách Imre út 13-14

Letöltendő dokumentum:|Jelentkezés módja:

  • Önéletrajzát és motivációs levelét küldje a Jelentkezem gombra kattintva.
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Junior Projektmanager
    • Rövid pozíció név: Junior Projektmanager
    • Hirdető cég: diligent Hungary Technológiai és Üzleti Tanácsadó Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: VII. kerület
    • Feladatok: Kapcsolattartás ügyfelekkel Fejlesztői csapat szakmai támogatása Projektek vezetése, tervezése, ütemezése
    • Elvárások: Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok Tárgyalóképes német nyelvtudás Társalgási szintű angol nyelvismeret Kiemelkedő kommunikációs készség
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017.07.24