Junior projekt koordinátor

Munkaszerződés típusa: Határozott idő

Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra),

#SSC #angol #juniorIT #veledsikerül

Érdekelnek a legújabb technológiák és applikációk, de még nem dolgoztál vagy tanultál erről a területről? Ha magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, akkor jelentkezz multinacionális partnerünkhöz Junior projekt koordinátornak.

IT a lelke mindennek, de ahhoz, hogy jól működjenek a folyamatok, főleg Te kellesz hozzá. A segítségeddel a visszatérő hibákat ki lehetne szűrni, így még jobb felhasználói élményt tudnál biztosítani a vállalat dolgozóinak. Ne aggódj, mindenre betanítunk, te csak a lelkesedésed hozd magaddal.

Főbb feladatok

  • Globális környezetben megjelenő, applikációkhoz kapcsolódó projekt feladatok ellátása;
  • Különféle technológiai projektek támogatása (applikációk, rendszerek);
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek azonosítása;
  • Különböző részlegek támogatása IT biztonságtechnológiai szempontból;
  • Az esetleges hibák bemutatása és riportálása;
  • Valamint kapcsolattartás a cég partnereivel a fejlesztés érdekében.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség felsőfokú tanulmány előny;
  • Magabiztos angol nyelv-tudás szóban és írásban egyaránt (interjú nyelve angol);
  • Microsoft office felhasználói szintű ismerete;
  • Legyél csapatjátékos, aki nyitott az új technológiák megismerésére;

Jó kommunikációs és szervező készség.

Pályázás során előnyt jelent

  • Dolgoztál már ügyfélszolgálaton, turisztikai szektorban vendégekkel, vagy részt vetté már projekt feladatokban;
  • Esetleg van projekt menedzsmentben tapasztalatod;
  • Ismerős számodra az SSC környezet, kampány menedzsment.

Amit kínálunk:

  • Tréningek, hogy mindig naprakész lehess;
  • Multinacionális környezet;
  • Home office lehetőség;
  • AYCM SportPASS.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

További hasznos információ

Ez a pozíció első körben határozott idővel indul 2021. december 31-ig, de a hosszabbítás lehetősége fenn áll.