Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és hosszú távú terveid vannak? Csatlakozz hozzánk!

Dinamikus, szakmai kihívásokra kész

Junior projekt koordinátor

    munkatársat keresünk.

Legfontosabb feladatok:

  • Elsősorban távoli projektmenedzsment feladatok ellátása az outsoucing szektorban működő, vezető multinacionális cég számára
  • IT projektek sikeres megvalósításának irányítása, projektcélok teljesítése
  • projekt költségvetés-, ütemezés- és erőforrás tervezése
  • megvalósítás operatív irányítása
  • projektadminisztráció vezetése
  • egyeztetések, megbeszélések szervezése, vezetése
  • jelentések elkészítése
  • kockázatok kezelése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki/informatikai/közgazdasági)
  • min. 6 hónap projektvezetői gyakorlat IT szektorban
  • IT projektekben szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

  • Elengedhetetlen az aktív, minimum középfokú, biztos – mind írásbeli, mind szóbeli – angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • távoli (remote) projektmenedzsment gyakorlat
  • aktív, angol kommunikációs készség szóban, írásban

Szükséges kompetenciák:

  • strukturált gondolkodásmód
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • ingyenes nyelvtanfolyamok
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés
  • projektekben való részvétel
  • versenyképes fix jövedelem+cafeteria,
  • összetartó, dinamikus csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior projekt koordinátor
  • Rövid pozíció név: Projektkoordinátor
  • Hirdető cég: HUMANsoft Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Elsősorban távoli projektmenedzsment feladatok ellátása az outsoucing szektorban működő, vezető multinacionális cég számára IT projektek sikeres megvalósításának irányítása, projektcélok teljesítése projekt költségvetés-, ütemezés- és erőforrás tervezése megvalósítás operatív irányítása projektadminisztráció vezetése egyeztetések, megbeszélések szervezése, vezetése jelentések elkészítése kockázatok kezelése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (mérnöki/informatikai/közgazdasági) min. 6 hónap projektvezetői gyakorlat IT szektorban IT projektekben szerzett tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-20
  • Lejárati dátum: 2018-05-11
Állás, munka még: HUMANsoft Kft.>