Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A ShiwaForce.com Zrt.

Junior Project Manager / Scrum Master

(kód: SF1712/SM)
munkakörbe munkatársat keres

    A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 90 fős startup szellemiségű vállalata, a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozása a Deloitte Fast 50 ranglistáján.

    A ShiwaForce.com nagy presztízsű hazai- és nemzetközi partnerekkel, saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis cég. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a KH Bank, a Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő.

    Sikerünk egyik záloga, hogy több éves tapasztalattal az agilis működésben, egyedülálló módon ötvözzük a PMI/PMO és az Agile módszertanok legjavát.

    Olyan Scrum Master kollégát keresünk, aki határozott, precíz, jól bánik az emberekkel, szeret csapatban dolgozni, van már tapasztalata IT projektek terén és érdeklődik a webes, frontend fejlesztési terület iránt.

    Köztünk a helyed, ha
    • biztos kézzel koordinálod és támogatod az ügyfeleink igényeire szabott digitális projektjek megvalósítását
    • jól együtt tudsz működni a fejlesztő csapatokkal és Product Ownerekkel
    • olyan munkahelyet keresel, ahol elismerik a munkádat és lehetőséget kapsz új területek megismerésére

Scrum Master-ként a feladatod lesz:

  • megteremteni és fenntartani az agilis, motiváló atmoszférát a mindennapokban
  • betartani és betartatni agilis szabályainkat, munkafolyamatainkat
  • közreműködni a Scrum események lebonyolításában, irányításában (napindító és retrospektív megbeszélések, sprintfordulók)
  • együttműködni a fejlesztői csapattal/csapatokkal, Product Owner-ekkel, vezetőséggel
  • biztosítani a fejlesztő csapat magas produktivitását és a Scrum eszközrendszerének helyes használatát
  • projekteket adminisztrálni, napi szinten használni a JIRA feladatkezelő rendszert

Elvárásaink:

  • MS Office szoftverek magas szintű ismerete
  • projekt koordinációban vagy agilis környezetben szerzett tapasztalat / ismeret
  • érdeklődés a Webes technológiák iránt
  • people management” készségek (motiváció, konfliktuskezelés)
  • rendszerező és adminisztrációs képesség
  • kiváló problémafelismerő és megoldó készség
  • energikus és kiegyensúlyozott személyiség
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent, ha

  • dolgoztál már Scrum Master-ként
  • használsz napi szinten Atlassian termékeket (pl. JIRA)
  • ismersz és használtál már irányítási módszertanokat
  • ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
  • aktívan részt veszel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
  • modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, okostelefon
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • coach biztosítása igény esetén (business & life)
  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, kanban, lean, agilis eszközök
  • inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok: Java, webes technológiák
  • 800 kötetes belső szakkönyvtár+Kindle, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • kiváló megközelíthetőségű iroda a Déli Pályaudvarnál

A ShiwaForce.com Zrt.-ről:

    A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 90 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, az Union Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Alkotás utca 17-19.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Project Manager / Scrum Master
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: ShiwaForce.com Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: megteremteni és fenntartani az agilis, motiváló atmoszférát a mindennapokban betartani és betartatni agilis szabályainkat, munkafolyamatainkat közreműködni a Scrum események lebonyolításában, irányításában (napindító és retrospektív megbeszélések, sprintfordulók) együttműködni a fejlesztői csapattal/csapatokkal, Product Owner-ekkel, vezetőséggel biztosítani a fejlesztő csapat magas produktivitását és a Scrum eszközrendszerének helyes használatát projekteket adminisztrálni, napi szinten használni a JIRA feladatkezelő rendszert
  • Elvárások: MS Office szoftverek magas szintű ismerete projekt koordinációban vagy agilis környezetben szerzett tapasztalat / ismeret érdeklődés a Webes technológiák iránt “people management” készségek (motiváció, konfliktuskezelés) rendszerező és adminisztrációs képesség kiváló problémafelismerő és megoldó készség energikus és kiegyensúlyozott személyiség pontosság, precizitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-15
Állás, munka még: ShiwaForce.com Zrt.>