Magyarország egyik vezető médiavállalata munkatársat keres

Junior product manager / product owner assistant

pozícióra.

Feladatok:

    • Product Ownerek, tartalom-menedzser munkájának segítése
      • Projektek pontos nyilvántartása, tervezése
      • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, grafikusokkal, szerkesztőséggel, marketing- és sales munkatársakkal
    • Részvétel digitális termékek kialakításában, ötletelésben
    • Specifikációk írása
    • Online elemzések, statisztikák készítése
    • Vezetők által meghatározott ad-hoc projektek megvalósítása

Milyen munkatársat szeretnénk?

    • Olyat, akinek fontos a pontos munkavégzés
    • Precíz
    • Projekt szemléletű
    • Nyitott a műszaki világ, web-technológia, online és közösségi média felé
    • Legalább alapfokon ismeri a Google Analytics-et
    • Szereti az Excel-t
    • Érdekli az online media világa
    • Legyen önálló, de tudjon csapatban is dolgozni
    • Értse a fejlesztők nyelvét (nem kell programozni)
    • Felsőfokú végzettségű vagy, esetleg annak megszerzése előtt áll
    • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik, szóban és írásban egyaránt
    • Gyakornokokat és pályakezdőket is várunk

Előnyt jelent, ha:

    • Tudod mi az, hogy SEO, HTML, agilitás, konverzió, natív, reszponzivitás
    • Találtál már ki valamilyen online kreatív megoldást, legyen az weboldal, blog vagy applikáció, sőt, esetleg ezt meg is valósítottad
    • Tudsz, szeretsz írni, szerkeszteni

Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség az online területén
    • önálló, felelősségteljes feladatok
    • fiatalos, dinamikus csapat
    • nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
    • modern környezet, magas szintű technikai háttér
    •  versenyképes fizetés
    • folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
    • akár azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Nagyenyed u 8-14.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor küldd el az önéletrajzod (fizetési igény és a pozíció megjelölésével) valamint írj egy néhány mondatos bemutatkozást arról, hogy miért Téged válasszunk, különös tekintettel az előnyt jelentő képességeidre.