Junior Process Automation Developer (C#) -Digital Audit Center

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a KPMG által végzett pénzügyi auditokban
  • Részvétel az automatizálási projektekben (C# programozás)
  • Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában
  • A DAC csapat hatékonyságának növelése automatizálási lehetőségek keresésével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C# fejlesztői tapasztalat
  • Programozói ismeretek
  • Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt
  • Pontosság, határozottság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség
  • Középfokú írásbeli angol nyelvtudás
  • Erős MS Office Excel ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pályakezdő
  • C# excel VSTO add-in ismeret
  • MS SQL Serverrel kapcsolatos munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapat, motiváló légkör
  • Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztás
  • Hosszú távú lehetőség

    Cégünk az esélyegyenlőség iránt elkötelezett munkáltatóként megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is szívesen fogadja.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Letöltendő dokumentum:|Jelentkezés módja:

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.