Junior Presales (Technológiai Szaktanácsadó)

Az Invitech, Magyarország vezető vállalati (B2B) integrált telekommunikációs szolgáltatója, egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Munkatársat keresünk budaörsi székhelyünkre, Junior Presales (Technológiai Szaktanácsadó) pozíció betöltésére, IT szolgáltatások értékesítésének szakmai támogatására.

Ezek lesznek a feladataid

  • Rendszerintegrátori szolgáltatások értékesítési támogatása;
  • Ügyféligények helyszíni felmérése és további értékesítési lehetőségek kiaknázása;
  • Egyedi üzleti lehetőségek keresése, felismerése és megszerzése;
  • Presales terület belső képviselete mellet, az Account Manager teammel fennálló kapcsolat ápolása és fejlesztése;
  • Prezentáció / Demó / Ajánlat készítése;
  • Részvétel az árajánlat stratégiai kidolgozásában, az ajánlati folyamat összefogása és az érintett szakterületekkel történő egyeztetések során;
  • Tender menedzsment;
  • Alvállalkozói kapcsolatok fejlesztése, a fennálló szakmai együttműködés mélyítése által.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Miért válassz minket?

  • Izgalmas és felelősségteljes projektek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Szakmailag elismert munkatársak;
  • Kötetlen munkaidő;
  • Rugalmas munkavégzési hely;
  • Kiemelkedő juttatási csomag;
  • Céges autó.

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Egyéb gazdasági és/ vagy kereskedelmi ismeretek;

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs